ایده هایی برای استفاده بیشتر از فضا برای اتاق های نشیمن کوچک

اکثر ایده های اتاق نشیمن کوچک برای فریب دادن چشم که فضای اتاق بزرگی بنظر برسد مطرح می شود. چنین ایده هایی یک فضایی ایجاد می کند که فضای تنگ اتاق شما را طوری تغییر می دهد که احساس راحتی در آن کنید. تزئین به طریقی که نور و فضا را به حداکثر برساند، و توجه به چگونگی استفاده از رنگ و مقیاس و وزن، این کار را آسوده می کند. این کار می تواند کاملا متفاوت باشد.

ایده های جدیدی را امتحان کنید. گاهی اوقات ایده های سنتی در مورد دکور اتاق نشیمن بهترین راه حل برای فضا سازی اتاق کوچک نیستند. به جای استفاده از پرده برای پنجره ها، از درپوش های روان و بلند استفاده کنید برای اینکه فضایی عمودی را ایجاد می کنند و بنابراین فضای اتاق را گسترش می دهند.

اتاق نشیمن شما، صرف نظر از اندازه، باید بتواند به عنوان یک فضای آرام و سرگرم کننده عمل کند. اینجا برخی از راه های مورد علاقه ما برای ایجاد فضای بیشتر را بیان می کنیم .

تزئین با آینه

طراحان اغلب آینه ها را در نواحی استراتژیکی در اتاق های کوچک قرار می دهند تا فضای اتاق را بزرگتر جلوه دهند. یکی از رایج ترین ایده های اتاق نشیمن کوچک، قرار دادن آینه بزرگ در یک مکان مرکزی است تا یک نقطه کانونی ایجاد شود. برای منعکس کردن نور و ایجاد یک محیط خوب، آن را در پشت یک منبع نور مانند یک شمع و یا آویز قرار دهید. در صورت امکان، یک آینه را در کنار پنجره قرار دهید تا نما را نشان دهد و بازتابی از آینه دیگر شود.

نگاه ها را متوجه بالا کنید

یک اتاق دارای ابعاد عمودی و ابعاد افقی است. اگر اتاق نشیمن شما دارای سقف بالایی می باشد، بیشترین فضا را با به تزئین شیوه هایی که نگاه ها را به سمت بالا می برد، بیشتر کنید. پرده های سقفی یک شیوه شیک برای رسیدن به این هدف هستند.

یکی دیگر از ایده ها این است که فضای عمودی را با یک آثار هنری با اندازه کوچک تا متوسط پر کنید. این تکنیک باعث می شود که فضای اتاق بیشتر از آنچه که هست احساسی شود، زیرا نگاه شما را جلب فضای افقی می کند ، که ممکن است دید ما به آن محدود باشد.