یکی از عناصری بسیار عالی برای جدا سازی و پارتیشن بندی فضا ها  در منزلتان می توانید از آن بهره ببرید حریر است، با این کار شما هم فضا ها را از هم تفکیک کرده اید و هم نور کافی در منزلتان در جریان است و در طول روز نور کافی را از خورشید می توانید بگیرید.

پرده حریر داخل اتاق خواب

شما با استفاده از حریر در اتاق خوابتان می توانید فضای بسیار لوکس و زیبا ایجاد کنید. به این صورت که با استفاده از پارچه حریر تخت خوابتان را از بقیه اتاق خواب مجزا کنید و در همان فضای قبلی محیط خصوصی تری را ایجاد کنید. این ایده هم اتاق شما را لوکس خواهد کرد و هم لذت بیشتری را در هنگام استراحت به شما القا خواهد کرد.

رنگ های متنوع حریر

silk-curtain

پرده حریر حتما لزومی ندارد که رنگ سفید باشد شما می توانید رنگ های حریر متناسب با رنگ دکوراسیون خود انتخاب کنید. و این طرز فکر که رنگ حریر حتما باید سفید باشد را عوض کنید و بیرون بریزید از ذهنتان.

پرده حریر در حمام

تصور کنید که وان حمامتان را با یک پرده حریر از بقیه قسمت های منزلتان جدا کرده اید و یک لوستر شیک هم بالای وان حمام  ، روی سقف و داخل محفظه زیبایی که آفریدید متصل کرده اید، با این کار یک محیط بسیار لوکس و شیک خواهید داشت و به زندگی روزمرتان نمایی شیک و رویایی بخشیده اید.

هم خوانی با دکوراسیون مدرن

برای اینکه کمی دکوراسیون منزلتان را مدرن تر کنید از پنل هایی از جنس حریر استفاده کنید با استفاده از این نوع پرده ها خواهید توانست هم نور خوبی را وارد منزل کنید هم دکوراسیون شیک و مدرن داشته باشید. شما برای اینکه نور را کنترل کنید و غلظت آن را به خواست خود کم و زیاد کنید از چند لایه روی هم آنها بهره ببرید.

حریر

پس مشاهده کردید که با استفاده از پرده حریر می توانید چقدر تغییرات بزرگ و زیبایی در منزلتان ایجاد کنید و خاص بودن را به مکان خود ببخشید. این گونه و با این ایده هایی که گفته شد شما بدون پرداخت هزینه خیلی زیاد این همه تغییرات اساسی و تاثیر گذار ایجاد کردید.