انتخاب مناسب سبک دکوراسیون خانه جدیدتان

خانه مدرن، هیجان انگیز ترین و بی تردید بزرگترین خریدی است که شما در طول زندگی خود انجام می دهید. بر خلاف اکثر خرید های دیگر، این خریدی است که شما برای مدت زمان قابل توجهی مثلا یک عمر می توانید آن را نگه دارید و این معامله چیزی نیست که شما اگر از بعضی چیزهای خانه جدیدتان خوشتان نیامد، بتوانید روز بعد از خرید، خانه خود را بازگردانید. یکی از راه های جلوگیری از این اتفاق این است که، خانه جدید خود را طراحی کنید تا با شیوه زندگی خود منطبق باشد و آن را به گونه ای طراحی کنید که کاملا متناسب با نیازهای شما و سبک شخصی شما باشد.

خانه ای که برای یک خانواده مناسب است ممکن است باب میل دیگران نباشد. آنچه که یک خانواده از یک خانه انتظار دارد مطمئنا از آنچه یک خریدار به دنبال آن است متفاوت است. به همین ترتیب، نیازهای یک زن و شوهر کهنسال کاملا متفاوت از نیاز های یک زن و شوهر جوان می باشد.

این سبک آراستن خانه که در عکس ها مشاهده می فرمایید مربوط به سبک آراستن یک خانه مدرن واقع در بخارست رومانی است. مفهوم و طرح کلی این سبک با شیوه زندگی پویا خانواده در این جا اقتباس شده است.

ایده این بود که فضاهای روشن تر را بازتر جلوه دهد، بدون اینکه انعطاف پذیری اتاق به خطر بیفتد. این تغییر سبک باعث شد صمیمیت و عشق هر عضو خانواده با روشن تر شدن اتاق خواب ها بیشتر شود.

نتیجه نهایی ادغام آشپزخانه و دفتر کار در این نوع سبک، باعث ایجاد یک اتاق نشیمن زیبا با تقاطع مستطیلی و مکانی برای ناهارخوری و مرکز این تقاطع، تبدیل به یک نقطه گرم و دلربا از خانه می شود. بنابراین، توابع در یک تصویر مشترک ادغام می شوند، که در آن چوب، هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی ناحیه را تحت پوشش خود قرار می دهد و یک نوع هارمونی و یکپارچگی از فضا را فراهم کرده و در عین حال یک پس زمینه خنثی و روشن خلق می کند.

نقطه کانونی و مرکز فضای زندگی یک دیوار فلزی و شیشه ای است که در صورت نیاز می تواند یک فضای تجمع کوچکی ایجاد کند. یک عنصر جالب دیگر، پوشش تقریبا نامرئی است که در راهرو قرار داده شده است و در سه طرف با آینه پوشش داده می شود و به عنوان یک قاب سیاه بسیار نازک به سمت اتاق نشیمن ظاهر می شود.

همچنین اتاق خواب ها نیز همان پالت رنگی را دنبال می کند که چارچوب اصلی طراحی رنگ های داخلی است و یک پس زمینه خنثی و روشن برای اشیای شخصی ارائه می کند. در زیر نمونه هایی ازین قبیل آراستن خانه را مشاهده خواهید کرد.