پرده اتاق خواب جزئی مهم در دکوراسیون

حتما این موضوع را می دانید که پرده نیز جزء مهمی از دکوراسیون و لوازم تزئینی اتاق خواب محسوب می شود. در طراحی امروز مدل های متنوع و جدیدی برای پرده اتاق خواب طراحی می شود که مدل آن با توجه به دکوراسیون داخلی اتاق و سلیقه شخصی افراد انتخاب می شود. در ادامه تصاویر انواع مدل پرده برای اتاق خواب را مشاهده خواهید کرد.

طراحی لوکس و مدرن مدل پرده برای اتاق خواب

      1. به دکوراسیون داخلی خانه مخصوصا به طراحی داخلی اتاق خواب جلوه ای زیبا و خاص می بخشد،
      2. برای خصوصی کردن فضای اتاق خواب و تنظیم نور و روشنایی اتاق نیز به کار می رود.

بنابراین برای انتخاب مدل پرده اتاق خواب بایستی به چنین فاکتورهایی هم توجه کرد.

اگر جنس پرده ضخیم باشد، مانع ورود نور به اتاق شده در نتیجه نور اتاق خواب بسیار کم شده و فضای آن تاریک می شود. برای اتاق خواب هایی که نورگیر نیستند و روشنایی کمی دارند، بهتر است از مدل پرده های تور و حریر برای ورود نور به اتاق استفاده کرد.
یکی دیگر از موارد اصلی در انتخاب مدل پرده برای اتاق خواب, هماهنگ و همخوان بودن سرویس اتاق با رنگ و جنس پرده اتاق خواب می باشد. پرده هایی که با روتختی و سایر وسایل اتاق تناسب و هماهنگی داشته باشند، جلوه و زیبایی فضای اتاق خواب را دوچندان می کنند.

pardeh2 pardeh

تصاویر مدل های جدید پرده اتاق خواب

زیباترین دکوراسیون ها داخلی اتاق خواب با نصب پرده ای با مدلی زیبا و شیک کامل می شوند. می توان از پرده به عنوانی عنصری خاص و مشخص در اتاق خواب استفاده کرد تا طراحی داخلی اتاق زیباتر و دلچسب تر شود. در ادامه شیک ترین و جدیدترین انواع مدل پرده اتاق خواب را در سایت زیبایی خانه مشاهده خواهید کرد.

pardeh