دکور خانه کوچک دارای راز هایی است که شاید ندانید!

دکور خانه های کوچک بسیاری از ایده های دکوراسیون برای اتاق نشیمن کوچک به  فریب دادن چشم و بزرگ نظر رسیدن منطقه منتهی می شود.چنین استراتژی هایی می توانند بوسیله فاکتورهای بسیاری ایجاد کرد، از جمله نور محیط، رنگ و چگونگی استفاده از آن، و تزیینات به کار رفته در محیط، احساس راحتی و رفاه در محیط

جالب است که چیزهای جدیدی را امتحان کنید. گاهی اوقات ایده های سنتی در مورد دکور اتاق نشیمن بهترین راه حل برای فضای کوچک نیستند.به جای استفاده از پرده برای درمان پنجره ها، از شیدهای طولانی و روان استفاده کنید زیرا آنها توجه فضایی عمودی را جلب می کنند و بنابراین منطقه اتاق را گسترش می دهند.اتاق نشیمن شما، صرف نظر از اندازه، باید بتواند به عنوان یک فضای آرام و سرگرم کننده عمل کند. در اینجا برخی از راه های مورد علاقه ما برای ایجاد احساس فضای بزرگتر را بیان می کنیم، با ما همراه باشید:

تزئین با آینه

طراحان اغلب آینه ها را به لحاظ استراتژیک در مکان های کوچک قرار می دهند تا آنها را بزرگتر کند. یکی از رایج ترین ایده های کوچک اتاق نشیمن، آویز بزرگ یک آینه بزرگ در یک مکان مرکزی است تا یک نقطه کانونی ایجاد شود. برای منعکس کردن نور و ایجاد یک محیط خوب، آن را در پشت یک منبع نور مانند یک شمع و یا آویز آویز قرار دهید.در صورت امکان، یک آینه را در کنار پنجره قرار دهید تا این نمای دید را نشان دهد و توهم یک پنجره دیگر را نشان دهد.

فریب چشم به سمت بالا

یک اتاق دارای ابعاد عمودی و همچنین افقی است. اگر اتاق نشیمن شما دارای سقف بلندی باشد، فضای اضافی را با چیدمان کردن آن به شیوه ای که چشم را به سمت بالا ببرد، تزیین کنید. پرده های کف تا سقف یک شیوه شیک برای رسیدن به این هدف هستند. ایده دیگر این است که فضای عمودی را با یک طعنه آمیز از آثار هنری کوچک تا متوسط چیدمان کنید. این تکنیک باعث می شود که اتاق بزرگتر از آنچه که در واقع است، احساس شود، زیرا چشم را دعوت می کند تا فراتر از فضای افقی سطح چشم، که ممکن است محدود باشد، معطوف شود.

استفاده از رنگ های خنثی برای یک زندگی کوچک

یکی از محبوب ترین ایده های اتاق نشیمن کوچک، استفاده از رنگ های خنثی در دیوارها، کف، سقف و اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان است.  رنگ های ملایم نیز با بازتاب نور رنگ اتاق را بزرگتر می کند. علاوه بر بزرگ کردن یک منطقه، یک پالت خنثی، پیشرفت سریع را فراهم می کند و یک محیط آرام را ایجاد می کند.

مبلمان با ظاهر سبک را انتخاب کنید

هنگام خرید مبلمان، وزن بصری آن را در نظر بگیرید. این مفهوم به شدت درک یک شی بر اساس اندازه، رنگ و طراحی اشاره دارد. قطعات را انتخاب کنید که دارای ظاهر سبک هستند، به نظر می رسد که سنگینی، یک فضا را کاهش می دهد. رنگ های رنگی را روی تیره تر انتخاب کنید و محصولاتی را که دارای پایه هستند را انتخاب کنید آنهایی که جعبه ای هستند و یا پایه کوتاه دارند را انتخاب نکنید. هر یک از مبلمان هایی که دیدگاه ها را مختل نمی کند، یک منطقه را بیشتر باز می کند.

مبلمان کوچک را انتخاب کنید

هر فهرستی از ایده های اتاق نشیمن کوچک که برشمریم بدون اهمیت به انتخاب مبلمان دارای اهمیت نخواهد بود و اهمیت اول و بسیار مهم برگزیدن مبلمان مناسب است. گزینه مناسب می تواند یک کاناپه با بازوهای نازک و پشتی کاملا محکم باشد  که دارای چند پشتی است.
اگر فضای تنگ باشد، می توانید برای نوشیدن قهوه بعدازظهرتان یک میز لهستانی کوچک با چهار صتدلی انتخاب کند

ایده های مورد علاقه خود را نیز برای ما بگویید!