دکوراسیون حمام

حمام قسمتی از خانه است که در فرهنگ و متد دکوراسیون غربی خیلی به آن توجه می شود اما در ایران نیز چند وقتی است که دکوراسیون مورد توجه دکوراتور ها قرار گرفته است. برای دکوراسیون حمام ابتدا باید به انتخاب کاشی ها و  شیرآلات و وان حمام دقت کنید. در مراحل بعدی سراغ لوازم جانبی حمام از جمله آینه و دکوری ها خواهیم رفت.

وان

اگر خانه شما دارای حمام بزرگی است حتما از وان استفاده کنید زیرا به ریلکسیشن و سلامت روحی و جسمی شما کمک خوبی می کند. شما می توانید از وان های بادی نیز استفاده کنید.  اگر حمام شما دارای سقف بلند است می توانید از یک لوستر کوچک بالای وام استفاده کنید و فضای بسیار زیبا و رمانتیک برای خود ایجاد کنید و با یک پرده حریر اطراف وان خو درا بیارایید و محیط حمام خود را لوکس کنید.

دکوراسیون جمام

کاشی ها

اگر قصد دارید حمامی با طراحی مدرن داشته باشید می توانید از کاشی هایی با رنگ های خنثی استفاده کنید، رنگ هایی مانند مشکی، طوسی، خاکستری، … شما می توانید از بتن نیز در طراحی حمام استفاده کنید اما زیاده روی نکنید برای اینکه زیاده روی کردن در استفاده از عناصر خیلی خاص، حال و هوا را خیلی سرد و غیر قابل تحمل می کند.

Bathroom-Decoration

Bathroom-Decoration

نور

نور بخش با اهمیتی در دکوراسیون است، هنگام طراحی بخش های مختلف در دکوراسیون همواره به نور توجه ویژه ای می شود. نور در سبک دکوراسیون مدرن باید کانونی و متمرکز باشد. البته وجود نور سقفی با روشنایی خوب نیز لازم  است زیرا هنگام اصلاح کردن بدن و صورت باید نور کافی وجود داشته باشد. اما نور متمرکز و کانونی زیبایی های خود را در مدرن جلوه دادن مکان ها دارد.

Bathroom-Decoration

Bathroom-Decoration

Bathroom-Decoration

کابین

اگر حمام منزلتان کوچک است از کابین های دوش استفاده کنید و قسمت دوش را از قسمت های دیگر جدا کنید که بتوانید فضایی خشک داشته باشید و پادری های نخی نرم را روی زمین بیاندازید تا هنگام در آوردن لباس و پوشیدن حوله دچار مشکل نشوید. و حتما از پادری های مخصوص حمام که در قیمت زیر آنها ترمز وجود دارد استفاده کنید تا باعث سر خوردن شما روی زمین نشود.

Bathroom cabin

اکسسوری

در طراحی دکوراسیون حمام از اکسسوری ها غافل نشوید. جدا از آینه و چراغ در داخل حمام که خیلی مهم هستند اکسسوری ها می توانند جذابیت ایجاد کنند. مانند شمع های رنگی با قطر ها و اندازه های مختلف، برگ های خشک معطر، سنگ های رودخانه ای رنگی،

Bathroom decoration Bathroom decoration

پس همانطور که دیدید دکوراسیون حمام نیز موضوع جدی است و با داشتن حمام زیبا و مدرن شما حس خوبی خواهید داشت.