برای تزیین اتاق نشیمن از کجا شروع کنیم؟

موضوع : تزیین اتاق نشیمن

گام اول : گرفتن موجودی

برگردید و نگاهی به دکوراسیون و مبلمان موجود خود بیندازید. برای ایجاد فضا، از مبلمان هایی که آسیب دیده یا قدیمی می باشد و یا بیش از حد بزرگ و یا خیلی کوچک است یا چیزی که دیگر دوست ندارید خلاص شوید. اگر این یک مجسمه خانوادگی یا قطعه ای است که می خواهید آن را حفظ کنید، در اتاق نشیمن مناسب نیست، آن را به جایی دیگر در خانه تان ببرید.

اکنون که شما قطعاتی دارید که می‌خواهید از آن استفاده کنید، آماده قدم بعدی خواهید بود!

نکته! اقلام ناخواسته خود را قرض بدهید، یا به یک فروشگاه بفروشید و این پول بدست آمده را به پروژه دکوراسیون جدید خود اضافه کنید.

decoration-ideas

گام دوم : انتخاب طیف رنگ های متفاوت

رنگ ها طنین اتاقتان را تنظیم می کنند. اتاق اکثراً آبی و سبز اثر آرام بخش داشته، در حالی که رنگ های پر جنب و جوش (قرمز، زرد، نارنجی) انرژی می دهند. اتاق های خنثی شامل رنگ های سفید و خاکستری است.

رنگ هایی را انتخاب کنید که هر روز می‌خواهید ببینید. کمد لباس خود را نگاه کنید و دنبال رنگهایی که شما را به سمت خود جذب می‌کنند باشید.  یا اگر شما یک قطعه هنری با ارزش و یا یک دکور دارید، با تنوع رنگ های اصلی آن تنظیم کنید.

decoration-ideas

گام سوم :سبک خودتان را مشخص کنید

وقتی را برای خواندن وبلاگ ها و مجلات برای پیدا کردن سبک ایده آل خود صرف کنید. اگر شما عاشق خطوط پاک شده یا خرده چوب ها هستید قطعا عاشق زندگی مدرن هستید، یا اگر عاشق صندلی چرخان یا چوب های رنگی هستید قطعا دکوراسیون منطقه‌ای  خود را می پسندید.

حالا که سبک خود را تعیین کرده اید، اکنون بخش سرگرم کننده ای به شما می بخشد: خرید مبلمان جدید! برای شروع به کار با اقلام بزرگ مثل مبل، فرش و جایگاه سرگرمی آغاز می کنیم از آنجایی که آنها فضای بیشتری را اشغال می کنند و نقاط اصلی اتاق هستند.

نکته! خرید بزرگ باید سبک شما را تقویت کند. اگر انتخاب کردید که در سبک سنتی تزئین کنید، یک مبل مدرن را خریداری نکنید. این فقط سردرگمی ایجاد خواهد کرد!

decoration-ideas

decoration-ideas

decoration-ideas